fbpx

כל מה שהעסק שלך צריך

כל מה שהעסק
שלך צריך

כדי להתקדם לדיגיטל

חברת י”ד לעיצוב” אינה רק חברה, אלא חלום שהפך למציאות. המטרה שלנו להפוך את המותג שלך ללא פחות ממופת. לכן אנו משקיעים בכל כלי וטכנולוגיה חדשנית כדי להבטיח שאתה תקבל את הטוב ביותר. 

Design
100%
Technology
100%
Animation
100%

מי אנחנו?

חברת "יד לעיצוב" היא חברה מובילה בתחום הסושיאל מדיה, בניית אתרים ועיצוב גרפי.

מה אנחנו עושים?

אנו מתמקדים בפלטפורמות המובילות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק וגוגל, ומציעים פתרונות מתקדמים לניהול ושיווק ברשתות החברתיות. המקצוענות שלנו בתחום בניית האתרים מבוססת על התאמה אישית לצרכי הלקוח, ואנו מתחייבים להביא לידי ביטוי את הרעיונות והתכנים הייחודיים שלך. אנו פועלים בשעות גמישות, גם בשעות הלילה, כדי להבטיח שכל צרכי הלקוח מתממשים לטובתו

למה אנחנו אוהבים את זה?

ב"יד לעיצוב" המקצוענות של הצוות שלנו והמחוייבות לשירות מצויין הן הסיבה שבחרנו להתמחות בתחום זה. אנו גאים בתוצאות שהשגנו עבור לקוחותינו המרוצים.

״אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו אוהבים לעזור לאחרים להצליח במה שהם אוהבים לעשות״

חברת “יד לעיצוב” אינה רק חברה, אלא חלום שהפך למציאות. חלום של ליצור חיבורים מעצימים, להפוך כל אחד ואחת למותג מהשורה הראשונה או לאייקון ולהפיק חוויות דיגיטליות מרהיבות. כשפונים אלינו, מקבלים לא רק שירות, אלא מצטרפים למשפחה של יצירתיות, איכות ומקצועיות גבוהה. אנחנו כאן לשירותך בכל שעה ובכל רגע, כן, גם בשעות הלילה. כי אנו יודעים שהרגע הנכון לייצר שינוי יכול להיות בכל זמן. המטרה שלנו? להפוך את המותג שלך ללא פחות ממופת. לכן, אנו משקיעים בכל כלי וטכנולוגיה חדשנית כדי להבטיח שאצלך יתקבל הטוב ביותר, ממש כמו שחלמת. אצלנו, רואים בך שותף. אנו מזמינים אותך להיות חלק מהתהליך, להשפיע ולראות איך הרעיון שלך מתממש מול עינייך. אנו מחויבים להבטחה שהחוויה היא יותר מסתם שירות – חוויה מדהימה של תשוקה ומקצועיות שכל כך מאפיינים אותנו. כי ב”יד לעיצוב”, אנחנו לא רק מעצבים, אנחנו משנים עולמות ביחד !

01 אסטרטגיה

חברת “יד לעיצוב” מתמקדת בסושיאל מדיה, בניית אתרים ועיצוב גרפי, ומציעה שירותים המותאמים אישית לכל לקוח. היא משתמשת בפלטפורמות השונות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק וגוגל לקידום הלקוחות שלה. המטרה העיקרית היא לספק שירות איכותי ומקצועי, תוך שמירה על התמקדות אישית והבנת צרכי הלקוח.

02 עיצוב

חברת “יד לעיצוב” מקדישה מחשבה רבה ליצירת עיצובים המתאימים לפלטפורמות השונות בסושיאל מדיה ובאינטרנט. העיצובים שהיא יוצרת מבוססים על התמקדות אישית ומותאמת לצרכים הייחודיים של כל לקוח. המטרה היא להביא לביטוי המיטבי של המותג ולהגביר את הנראות וההשפעה שלו באמצעות עיצובים איכותיים, מקצועיים ומודרניים.(Ai)

03 פיתוח

חברת “יד לעיצוב” מתמקדת בפיתוח אתרים ופתרונות דיגיטליים המותאמים אישית לכל לקוח. היא משלבת טכנולוגיות מתקדמות וכלים חדשניים כדי להבטיח שהאתרים יהיו פונקציונליים, מהירים ומותאמים למכשירים השונים. המטרה היא ליצור אתרים שישקפו את המותג בצורה הטובה ביותר ויספקו חווית משתמש מעולה.

04 תמיכה

חברת “יד לעיצוב” מקדישה מחשבה רבה ליצירת עיצובים המתאימים לפלטפורמות השונות בסושיאל מדיה ובאינטרנט. העיצובים שהיא יוצרת מבוססים על התמקדות אישית ומותאמת לצרכים הייחודיים של כל לקוח. המטרה היא להביא לביטוי המיטבי של המותג ולהגביר את הנראות וההשפעה שלו באמצעות עיצובים איכותיים, מקצועיים ומודרניים.(Ai)

תקנון החברה

בעת שימושך וגישתך לאתר “יד לעיצוב” הינך ומאשר, מסכים ומתחייב לתנאי האתר והשימוש בו וכן מאשר כי הציות לתנאים ולדין החל הם באחריותך הבלעדית. ככל שאינך מסכים עם תנאי האתר ו/או בכוונתך לעשות באתר ו/או במידע ו/או בתכנים המופיעים בו שימוש המנוגד לכל דין – אין באפשרותך להשתמש באתר.
המידע והתכנים המוצגים באתר זה נועדו למטרות שיווקיות ופרסומיות בלבד והם מוגנים על ידי דיני זכויות היוצרים. המשתמש אינו יכול לעשות שימוש בתוכן המוצג לצרכים מסחריים, להעתיק ו/או לשנות את התכנים המוצגים באתר “יד לעיצוב”, לעשות שימוש בתכנים המוצגים באתר “יד לעיצוב” להצגה פומבית (מסחרית ו/או שאינה מסחרית) וכיו”ב.
המידע והתכנים המוצגים באתר יכולים לכלול שגיאות דפוס ו/או צילום ו/או טכניות. “יד לעיצוב” אינה מתחיבת כי כל התכנים המופיעים באתר יהיו מלאים ו/או מדויקים ו/או מעודכנים ואינה מתחייבת לעדכנם. “יד לעיצוב” רשאית, אך אינה חייבת, לערוך שינויים במידע ובתכנים המוצגים באתר ללא הודעה מוקדמת ובכל עת.
אתרי האינטרנט והקישורים המופיעים באתר, לא נבדקו על ידי “יד לעיצוב” ואין ולא תהיה ל”יד לעיצוב” כל אחריות על התוכן המוצג באתרים אלה, “יד לעיצוב” אינה שולטת על הקישורים ו/או על התוכן המופיע באתרים אלה ורינה אחראית על השיטות בהן נוקטים האתרים ו/או החברות המופיעים באתר, הגם אם יש ביניהם ובין “יד לעיצוב” התקשרות כלשהי. קישור לאתר חיצוני ו/או פרסום אתר חיצוני באתר “יד לעיצוב” אינו מעיד על אישור של “יד לעיצוב” את האתר החיצוני או תכנו. “יד לעיצוב” אינו מתחייבת ואינה מייצרת כל מצג לגבי אמינות ו/או דיוק התכנים המוצגים באתרים החיצוניים ו/או המקושרים לאתר “יד לעיצוב”, והם רשאים לשנות את התכנים שלהם בכל זמן וללא הודעות מוקדמת. מדיניות בפרטיות ותנאי השימוש באתרים אלה עשויים להיות שונים מאלו המופיעים באתר “יד לעיצוב”, והמשתמש יהיה כפוף למדיניות הפרטיות והשימוש באתרים אלה בלבד (הגם אם הגיע דרך אתר “יד לעיצוב”).
המידע והתכנים המוצגים באתר אינם מהווים כל הצעה, קל וחומר הצעה מחייבת מטעם “יד לעיצוב”. רק הסכם חתום על ידי “יד לעיצוב”, יחייב את הצדדים לו.
המחירים המוצגים באתר הינם לצרכי המחשה בלבד, ומבקש השירות יודע, כי יתכנו שינויים במחירים המוצגים, לאחר קיומה של פגישה פרונטלית, והתאמת השירות הניתן למבקש השירות ולצרכיו הייחודיים. כל ביטול של הסכם לאחר חתימתו ולאחר ש”יד לעיצוב” ו/או מי מטעמה החלו לפעול לשם הספקת השירות, יחייב את מבקש השירות לשלם ל”יד לעיצוב” פיצוי מוסכם בסך 5,000 ₪ בתוספת מע”מ.
“יד לעיצוב” מציעה שירות תמיכה ושירות לקוחות עבור מבקשי השירות, מובהר בזאת, כי כל שימוש במידע הינו באחריות מבקש השירות בלבד, ו-“יד לעיצוב” לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף (לא הגבלה, לרבות, דמי נזיקים בגין אובדן רווחים ו/או נתונים ו/או בעקבות הפרה עסקית מכל צורה שהיא) שעלול להיגרם ממסירת המידע ו/או השימוש בו ו/או ההסתמכות עליו ו/או מהשימוש באתר ו/או בשירותי “יד לעיצוב” ו/או מאי השימוש בהם.
עם כניסתך לאתר, הנך מסכים ומאשר, כי “יד לעיצוב” רשאית (אך אינה חייבת) לאסוף מידע אודות המשתמשים באתר, במגוון דרכים: שירותים, תוכן, פעילות, משאבים המצויים באתר “יד לעיצוב”. משתמשים אשר סיפקו מידע אישי, דוגמת שם-אימייל- ומספר טלפון, עשו זאת מבחירה והתנדבו לספק ל”יד לעיצוב” את המידע כאמור. כמובן, שלמשתמשים קיימת אפשרות לגלוש באתר בעילום שם ולסרב לספק את המידע האמור. יש לציין, כי אי שיתוף במידע האישי עשוי לפגוע ואף למנוע מהם לעסוק ו/או לגשת לתכנים באתר ו/או עשויים לפגום בקבלת השירות המבוקש על ידם.
“יד לעיצוב” לא תהא צד בהליך ולא תישא בכל אחריות במערכת היחסים בין מבקש השירות ובין משתמשי הקצה, ולא תהא אחראית לפעילות ו/או אי-פעילות של צדדים שלישיים, כולל, אך לא רק, ספקי שירות חיצוניים.
כל תביעה ו/או הליך כנגד “יד לעיצוב” תידון בפני ביהמ”ש המוסמך לכך בעיר תל אביב במדינת ישראל ועל פי הדין הישראלי בלבד.
“יד לעיצוב” שומרת על זכותה לשנות את התקנון ו/או המבצעים בכל עת ולפי שיקול שעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. עם כניסתך לאתר הינך מסכים ומאשר את התחייבותך לגרסה הנוכחית של תנאי השימוש והוראות התקנון באתר.