fbpx

עיצובים ועוד

עיצוב ובניית אתרים

בעלים של חברת M.T.R

שיתוף פעולה עם חברת ‘יד לעיצוב’ היה לנו חוויה מעולה. הם הקשיבו לצרכינו, הבינו את הרעיונות שלנו והציעו פתרונות מעולים. התוצאה הסופית הייתה אתר מדהים שמשקף בדיוק את האופי והערכים של החברה שלנו. אנחנו נותנים המלצה חמה לחברת ‘יד לעיצוב’ על המקצועיות, היכולת להביא לידי ביטוי את רעיונותינו והגישה האישית ויחסית שלהם.

בעל חברת magaspower

עבודה יעילה ומקצועית. צוות ‘יד לעיצוב’ הצליח להביא לידי ביטוי את הרעיונות שלנו לגבי האתר, והתוצאה היא אתר מרהיב שמשקף את המותג שלנו בצורה מושלמת. הם יצרו חווית שיתוף פעולה נעימה ומקצועית, תודה רבה!

Yehuda Levi Group

חברת יד לעיצוב היא שותפה מצוינת לכל פרויקט שלנו. ההתמחות שלהם בתחום הסושיאל מדיה, בניית אתרים ועיצוב גרפי הופכת אותם לשותפים מושלמים להצלחת העסק. הם מקנים לנו כלים מתקדמים לניהול תוכן ושיווק ברשתות החברתיות, והתוצאות מדברות בעד עצמן. הצוות המקצועי והמותאם ללקוח של חברת יד לעיצוב מספק שירות איכותי ואישי. אנו ממליצים בחום על שירותי החברה!

״B7-Energy״

חברת יד לעיצוב היא שותפה יצירתית ומקצועית שלנו במסע הפיתוח המותאם אישית של האתר החדש שלנו. הצוות של יד לעיצוב היה יעיל, אמין וקשוב לצרכינו. הם בנו לנו אתר מרהיב שמשקף את מהות העסק והמטרות שלנו. הם הצליחו להביא לידי ביטוי את הרעיונות הייחודיים שלנו ולהפוך אותם לעיצוב מרשים ומודרני. אנו מודים לצוות יד לעיצוב על המקצועיות וההשקעה, וממליצים בחום על שירותיהם.

״קבוצת יהודה לוי״

חברת ‘יד לעיצוב’ הייתה שותפה בתהליך העיצוב והפיתוח של האתר החדש שלנו. החברה הייתה יעילה ומקצועית מאוד, והצליחה להביא לידי ביטוי את הרעיונות שלנו בצורה מרשימה וייחודית. השירות האישי והקשר המקצועי שפיתחנו עם צוות ‘יד לעיצוב’ הוא חשוב ומעורר השראה. אנו ממליצים בחום על החברה כשותפה לכל פרויקט שדורש עיצוב גרפי ופיתוח אתרים.

חברת "start solar"

חברת ‘יד לעיצוב’ הייתה שותפה מוערכת בפיתוח האתר שלנו ב-Start Solar. הם יצרו לנו אתר מותאם אישית שמשקף בצורה מושלמת את החברה והשירותים שאנו מספקים. אנו מודים על השירות המקצועי והיכולת לעמוד בלחץ הזמן. חברת ‘יד לעיצוב’ הפכה להיות השותפה המובילה שלנו לפיתוח האתר ולעיצוב הגרפי.

עיצוב לוגואים

עיצוב מצגות

תקנון החברה

בעת שימושך וגישתך לאתר “יד לעיצוב” הינך ומאשר, מסכים ומתחייב לתנאי האתר והשימוש בו וכן מאשר כי הציות לתנאים ולדין החל הם באחריותך הבלעדית. ככל שאינך מסכים עם תנאי האתר ו/או בכוונתך לעשות באתר ו/או במידע ו/או בתכנים המופיעים בו שימוש המנוגד לכל דין – אין באפשרותך להשתמש באתר.
המידע והתכנים המוצגים באתר זה נועדו למטרות שיווקיות ופרסומיות בלבד והם מוגנים על ידי דיני זכויות היוצרים. המשתמש אינו יכול לעשות שימוש בתוכן המוצג לצרכים מסחריים, להעתיק ו/או לשנות את התכנים המוצגים באתר “יד לעיצוב”, לעשות שימוש בתכנים המוצגים באתר “יד לעיצוב” להצגה פומבית (מסחרית ו/או שאינה מסחרית) וכיו”ב.
המידע והתכנים המוצגים באתר יכולים לכלול שגיאות דפוס ו/או צילום ו/או טכניות. “יד לעיצוב” אינה מתחיבת כי כל התכנים המופיעים באתר יהיו מלאים ו/או מדויקים ו/או מעודכנים ואינה מתחייבת לעדכנם. “יד לעיצוב” רשאית, אך אינה חייבת, לערוך שינויים במידע ובתכנים המוצגים באתר ללא הודעה מוקדמת ובכל עת.
אתרי האינטרנט והקישורים המופיעים באתר, לא נבדקו על ידי “יד לעיצוב” ואין ולא תהיה ל”יד לעיצוב” כל אחריות על התוכן המוצג באתרים אלה, “יד לעיצוב” אינה שולטת על הקישורים ו/או על התוכן המופיע באתרים אלה ורינה אחראית על השיטות בהן נוקטים האתרים ו/או החברות המופיעים באתר, הגם אם יש ביניהם ובין “יד לעיצוב” התקשרות כלשהי. קישור לאתר חיצוני ו/או פרסום אתר חיצוני באתר “יד לעיצוב” אינו מעיד על אישור של “יד לעיצוב” את האתר החיצוני או תכנו. “יד לעיצוב” אינו מתחייבת ואינה מייצרת כל מצג לגבי אמינות ו/או דיוק התכנים המוצגים באתרים החיצוניים ו/או המקושרים לאתר “יד לעיצוב”, והם רשאים לשנות את התכנים שלהם בכל זמן וללא הודעות מוקדמת. מדיניות בפרטיות ותנאי השימוש באתרים אלה עשויים להיות שונים מאלו המופיעים באתר “יד לעיצוב”, והמשתמש יהיה כפוף למדיניות הפרטיות והשימוש באתרים אלה בלבד (הגם אם הגיע דרך אתר “יד לעיצוב”).
המידע והתכנים המוצגים באתר אינם מהווים כל הצעה, קל וחומר הצעה מחייבת מטעם “יד לעיצוב”. רק הסכם חתום על ידי “יד לעיצוב”, יחייב את הצדדים לו.
המחירים המוצגים באתר הינם לצרכי המחשה בלבד, ומבקש השירות יודע, כי יתכנו שינויים במחירים המוצגים, לאחר קיומה של פגישה פרונטלית, והתאמת השירות הניתן למבקש השירות ולצרכיו הייחודיים. כל ביטול של הסכם לאחר חתימתו ולאחר ש”יד לעיצוב” ו/או מי מטעמה החלו לפעול לשם הספקת השירות, יחייב את מבקש השירות לשלם ל”יד לעיצוב” פיצוי מוסכם בסך 5,000 ₪ בתוספת מע”מ.
“יד לעיצוב” מציעה שירות תמיכה ושירות לקוחות עבור מבקשי השירות, מובהר בזאת, כי כל שימוש במידע הינו באחריות מבקש השירות בלבד, ו-“יד לעיצוב” לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף (לא הגבלה, לרבות, דמי נזיקים בגין אובדן רווחים ו/או נתונים ו/או בעקבות הפרה עסקית מכל צורה שהיא) שעלול להיגרם ממסירת המידע ו/או השימוש בו ו/או ההסתמכות עליו ו/או מהשימוש באתר ו/או בשירותי “יד לעיצוב” ו/או מאי השימוש בהם.
עם כניסתך לאתר, הנך מסכים ומאשר, כי “יד לעיצוב” רשאית (אך אינה חייבת) לאסוף מידע אודות המשתמשים באתר, במגוון דרכים: שירותים, תוכן, פעילות, משאבים המצויים באתר “יד לעיצוב”. משתמשים אשר סיפקו מידע אישי, דוגמת שם-אימייל- ומספר טלפון, עשו זאת מבחירה והתנדבו לספק ל”יד לעיצוב” את המידע כאמור. כמובן, שלמשתמשים קיימת אפשרות לגלוש באתר בעילום שם ולסרב לספק את המידע האמור. יש לציין, כי אי שיתוף במידע האישי עשוי לפגוע ואף למנוע מהם לעסוק ו/או לגשת לתכנים באתר ו/או עשויים לפגום בקבלת השירות המבוקש על ידם.
“יד לעיצוב” לא תהא צד בהליך ולא תישא בכל אחריות במערכת היחסים בין מבקש השירות ובין משתמשי הקצה, ולא תהא אחראית לפעילות ו/או אי-פעילות של צדדים שלישיים, כולל, אך לא רק, ספקי שירות חיצוניים.
כל תביעה ו/או הליך כנגד “יד לעיצוב” תידון בפני ביהמ”ש המוסמך לכך בעיר תל אביב במדינת ישראל ועל פי הדין הישראלי בלבד.
“יד לעיצוב” שומרת על זכותה לשנות את התקנון ו/או המבצעים בכל עת ולפי שיקול שעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. עם כניסתך לאתר הינך מסכים ומאשר את התחייבותך לגרסה הנוכחית של תנאי השימוש והוראות התקנון באתר.